site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik
ISAF 2014 PCC Elektronik Huatu Macroscop

ISAF Fuarı 2014

18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ISAF Fuarı, sektör profesyonellerini potansiyel alıcılarla buluşturdu. 4 gün boyunca dünyanın her köşesinden farklı kesimleri bir araya getiren fuar, bu yıl da katılımcılarına benzersiz bir platform yarattı. Bu yıl 21.888 ziyaretçisi ve 319 katılımcısı ile sektörde büyük ilgi gören ISAF, yalnızca katılan ülke sayısı, kurulan stand ve alan olarak büyümekle kalmadı, Türkiye’de 2014 güvenlik sistemleri sektörünün aynası oldu.

Her geçen yıl, katılımcı firmaların en son teknolojilerini sergileyip, sektördeki yerlerini ve farklarını gösterdikleri bir platform olarak öne çıkması sonucu, ISAF’ın logosuna 2014 yılından itibaren “Geleceğin Perspektifi” sloganını dahil ettik. Özellikle 2011 yılından itibaren katılımcılarımızın birçoğu, piyasaya çıkartacakları yeni ürünleri ISAF’ta sergilemeye başladı. Piyasada ses getirecek ürünler; bir yandan pazar dengelerini değiştirirken diğer taraftan sektörde ciddi bir rekabet yaratarak ISAF’ta kendilerini göstermiş oldu. Sektöründe bir sonraki dönemde piyasada olacak yeniliklerin, teknolojik gelişmelerin, hizmetteki farklılıkların, yeni uygulamaların sergilendiği ve rakiplerden bir adım öne geçmek için boy gösterilen bir arena halini alan ISAF, dünyanın en büyük fuarlarında mevcut olan bu özelliklerdeki yapı ile uluslararası platformda adını duyurmaya devam ediyor.

DÜNYA ISAF’TA BULUŞTU
Her yıl sektörün nabzını tutan ve heyecanla beklenen ISAF, bu yıl da oldukça farklı ziyaretçi portföyü ile zengin bir ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Dünyada bu sektörde faaliyet gösteren tüm firmalar tarafından bilinen ve takip edilen ISAF’ı bu yıl yurtiçi ziyaretçilerin yanında; Türkiye dahil A.B.D., Afganistan, Almanya, Angola, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, B.A.E., Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Çin, Ermenistan, Fas, Filistin, Fransa, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, Irak, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Kazakistan, Kıbrıs, Kırgızistan, Kore, Kosova, Libya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Mısır, Nijerya, Özbekistan, Pakistan, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Singapur, Slovenya, Somali, Suriye, Suudi Arabistan, Tayvan, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün, Vietnam, Yemen, Yunanistan olmak üzere 69 ülkeden toplam 21.888 profesyonel ziyaret etti.

Son yıllarda dünyanın büyüyen ekonomileri arasında ilk sıralarda yer alan Türkiye’ye gösterilen uluslararası ilgi ISAF’ta da yüzünü gösterdi. Kapsadığı sektörlerde üretici ve ihracatçı olan tüm ülkelerden katılımcıların mutlaka yer almak istediği ve markaları ile yer aldığı fuara, Türkiye’den sektörün tüm önemli firmaları yoğun ilgi gösterdi. Pazarda rekabetin ve satış stratejilerinin gelişmesine de önemli katkı sağlayan ISAF, verimli ve geniş bir iş hacmine olanak sağlayan, dünyanın lider fuarlarından birisi oldu.

10-13 Eylül 2015 tarihleri arasında ISAF Fire&Rescue ile ISAF Safety & Health Fuarları bir arada
17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında da ISAF Security, ISAF IT Security ve ISAF Smart Home
gerçekleşecek.

 

Kaynak : isaffuari.com

Yorum Yap