site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

Macroscop Webinar (Web Eğitimi)

n1 n2 n3 n4 n5 n6 n7 n8 n9 n10 n11 n12

 

 

“Macroscop Nedir? Sağladığı İş Fırsatları Nelerdir?” konulu Web Eğitimi &Seminer etkinliğimiz firmamızın Macroscop Akademi Seminer Salonunda sektörden katılımcı firmalar ve web üzerinden 27 adet firmanın katılımı ile başarıyla gerçekleşmiştir.

Web eğitimi etkinliğimiz PCC Elektronik Genel Müdürü Cemil Özdemir’in sektörün tarihsel süzgecinde 20. Yılına giren PCC Elektroniğin gelişen çağa uyumlu olarak donanım üretim arge ve satış alanlarından yazılım tarafına yöneldiğimize ve 2016 hedeflerimize dair bilgilendirici sunumu ile başladı.

Gerek seminer salonunda gerekse web üzerinden ilgiyle takip edilen etkinlikte Macroscop VMS’in sektörel beklentilere oluşturduğu çözümler, ürettiği analizler ve var olan ihtiyaçlara yanıtları hakkında bilgiler verildi.
Seminer salonuna katılan misafirlerimizle kahve arasında sektör hakkında sohbetler yapıldı.

Web eğitimi 2. kısmında teknik uzmanımız İmad Dahdouh’un “Temel ve Teknik Anlamda Macroscop Eğitimleri” ile devam edilmiştir. Katılımcı firmaların ilgiyle takip ettikleri programımız seminer salonumuzdaki katılımcı firmalarımızın sorularıyla tamamlandı.

Söz konusu eğitimle ilgili sertifikalarımızın verilmesi ardından katılımcı firmalarla birlikte öğle yemeği yiyerek, aynı zamanda Macroscop ve İş Geliştirme sohbetleri yaparak eğitimi tamamladık. Bundan sonraki eğitimlerde sizleri de misafir etmeyi temenni ederiz.

Web Master Hakkında

Yorum Yap