site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

Auto Trassir

AutoTRASSIR çözümlerinin desteği ile giriş çıkış kontrolleri, araçların ortalama hızlarının ve güvenli alanlarda harcanan zamanın takibi mümkündür.

 

Detaylı Tanım:

AUTOTRASSIR İLE,

Yönetici, ne kadar süre ve hangi saatler arasında geçerli olacağı hususu dahil web arayüzü aracılığıyla çalışanların veya misafirlerin araçlarına geçiş izni ayarlayabilir. AutoTRASSIR araç plakalarını tanır ve kapıyı açar. Kaç aracın yerlerine geldiği, ne kadar süre harcadıkları gibi her türlü bilgi videoya kaydedilecektir. Kara ve beyaz araç listeleri oluşturulabilir.

Bazı arabalar otomatik olarak geçebilirken bazıları geçemez ve görünümlerine yönelik ikaz oluşur. AutoTRASSIR bilgi listesi listenizde yer alan plakalara yönelik mesaj oluşturulma, kullanıcıyı sirenle ikaz etme, olaya dair video ile güvenlik şefi veya müdürünü anında uyarma gibi belli sistem cevaplarının ayarlanabilmesini sağlar.
Alanı ziyaret eden tüm araçların bilgisi video arşivinde tutulur; gerekli olduğunda bu veriler aranıp bulunabilir. AutoTRASSIR erişim kontrolü ve yangın alarm güvenlik sistemleri ile entegre edilebilir.

Web Master Hakkında

Yorum Yap