site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik
insan-yogunluk-macroscop

En yoğun saatlerde yükü dağıtmak, bankanın verimliliğini artırmak için:

Macroskop uygulaması; Ziyaretçi sayısının belirlenmesini sağlar Kurum içi yayınlanan raporlar için ziyaretçi istatistiklerinin hazırlanmasını sağlar. Verilen parametreler ile raporlar ve grafikler oluşturur (saat, gün, ay, yıl, bir veya birkaç kamera); Bu bilgileri CVS (Microsoft Excel formatı) dışa aktarır. Objeleri sayar (sadece insanları değil, araba, hayvan vb..); Yerel istemcilerden veya uzak mobil istemcilerden gelen raporlama isteklerine cevap verir.
En kısa sürede olay faillerini ve nedenlerini tespit etmek için:

En kısa sürede olay faillerini ve nedenlerini tespit etmek için:

Macroscop uygulaması etkileşimli arama modülü ile; Tarih / Saat üzerinden aranan bilgileri bulur. Bir bölgede kamera görüşünde kalan nitelikleri çizilerek verilen objeleri bulur Bir tanım, fotoğraf, kıyafet rengi gibi özelliklerden obje araması yapabilir.
erisime-kisitli-cctv-kamera-pcc

Bankanın erişimi sınırlı alanlarına kontrollü araç girişi için:

Macroscop uygulaması; Araç plakalarını giriş bariyerini açmak için tanımlama imkanı verir. Araç sahibi hastane personeli ise araç bilgilerine araç sahibi adı, model adı, konumu, telefon vb. bilgileri atamanızı sağlar. Kara listeye alınan araçların alana girişini engeller.
Macroscop kamera

İnsan hatasını tanımlamak veya azaltmak için:

Macroscop uygulaması; Video görüntüsü ile nakit (banknot sıralayıcı, sayaç faturaları, vb) terminal dönüşüm bilgileri birleştirir. Kolay müşterilerinden gelen iddiaları ile çalışmak ve iç soruşturmaları yürütürken verimliliği artırır.

Acil bir durumda anında müdahale etmek için:

Macroscop uygulaması; Güvenlik ve yangın alarmları ile entegrasyon sağlar. Bu tür acil durumlarda kullanıcı ekranında görsel veya sesli alarm oluşturur. Operatör yerinden ayrılmadan acil servisleri aramak için karar verir. Belirli bir olay için bir otomatik yanıt kurmanızı sağlar. Belirtilen telefon numarası, e-posta adresine olayı bildirir.
Tek bir kontrol merkezi

Tek bir kontrol merkezinden sistemi takip için:

Görüntüleme ve erişim hakları ile tüm nesneler için tek bir kontrol noktası oluşturur. Internet üzerinden dünyanın her yerinden izleme imkanı sunar. Sınırsız sayıda IP tabanlı kamerayı sisteme bağlayabilir. Kameraları konum planları hazırlayıp haritalar üzerine yerleştirebilir.