site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

 

hareket takip modülü

Bina, çevre ve ekipman güvenliğini sağlamak için:

Hareket takip modülü ile; Çizilen bir çizginin geçilmesi veya belirlenen bir bölgede hareket olması halinde sistem kullanıcı ekranında görsel veya sesli bir alarm oluşturur. Kamera görüş alanındaki hareketli nesneleri hareketleri boyunca takip eder. Alarmları hızlı bir şekilde arayıp bulur. (çizgiyi geçme, alana girme, bölgede uzun süre kalma vb.)
araç plaka tanıma

Erişime kısıtlı alanlara girişi düzenlemek için:

Plaka Tanıma Sistemi ile; Araç plakalarını giriş bariyerini açmak için tanımlama imkanı verir. Araç sahibi hastane personeli ise araç bilgilerine araç sahibi adı, model adı, konumu, telefon vb. bilgileri atamanızı sağlar. Kara listeye alınan araçların alana girişini engeller.

Acil bir durumda anında müdahale için:

Güvenlik ve yangın alarmları ile entegre olan sistemlerimiz ile Anında alarm mesajı oluşturur ve operatörün ekranında kameradan gelen video görüntüler bir alarm olarak görülür. Operatör yerinden ayrılmadan acil servisleri aramak için karar verebilir. Belirli olaylar için otomatik bildirim ayarları yapmanızı sağlar. Belirtilen telefon numarası, e-posta adresine olayı bildirir.
Tek bir kontrol merkezi

Tek bir kontrol merkezinden sistemi takip için:

Macroscop uygulaması; Görüntüleme ve erişim hakları ile tüm nesneler için tek bir kontrol noktası oluşturur. Internet üzerinden dünyanın her yerinden izleme imkanı sunar. Sınırsız sayıda IP tabanlı kamerayı sisteme bağlayabilir. Kameraları konum planları hazırlayıp haritalar üzerine yerleştirebilir.