site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

Eocortex Boş Raf Detektörü

Eocortex, IP video izleme sistemi geliştiricisi olarak, perakende satışlarınızı artıracak bir çözüm olarak Boş Raf Detektörünü sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Boş Raf Detektörü, kar kayıplarınızı önleyecek şekilde çalışanlarınızın boşalan raflar hakkında anında bilgilendirilmesini ve rafların tekrar doldurulmasını sağlayacak bir modüldür.

Raf Detektörü nasıl çalışır?

Modül rafın kapasitesinin % 100 dolu olduğu halini hafızasında referans olarak tutmaktadır. İşlemin gerçekleşmesi sürecinde, modül rafın mevcut durumu ile referans görüntüyü sürekli karşılaştırır. Raftan bazı ürünler alındığında ve raf kısmen boşaldığında video izleme sistemi mağaza çalışanlarından birini durum hakkında bilgilendirir.

Operatör hangi seviyede bu tür bir bildirimin gönderileceğine eşik bir değer belirleyebilir. Böylece lüzumsuz bildirimler önlenmiş olur. Bildirim tipleri de uygun şekilde belirlenebilmektedir. Eocortex Client yazılımından bir uyarı gönderilebileceği gibi bir telefon numarasına SMS göndermek, Viber, Telegram vb. na mesaj atmak veya eposta göndermek gibi yöntemler uygulanabilecektir.

Web Master Hakkında

Yorum Yap