site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik
erisime-kisitli-cctv-kamera-pcc

Erişimi sınırlı alanlara kontrollü araç girişi için:

Plaka Tanıma Sistemleri ile Araç plakalarını giriş bariyerini açmak için tanımlama imkanı verir. Araç sahibi hastane personeli ise araç bilgilerine araç sahibi adı, model adı, konumu, telefon vb. bilgileri atamanızı sağlar. Kara listeye alınan araçların alana girişini engeller.
Kalabalık yerlerde veya özel alanlarda güvenliği sağlamak için:

Çevre güvenliğini sağlamak için:

Çizilen bir çizginin geçilmesi veya belirlenen bir bölgede hareket olması halinde sistem kullanıcı ekranında görsel veya sesli bir alarm oluşturur. Kamera görüş alanındaki hareketli nesneleri hareketleri boyunca takip eder. Alarmları hızlı bir şekilde arayıp bulur.
En kısa süre olay faillerini ve nedenlerini tespit etmek

İnsan davranışlarını izleyip kaza nedenlerini belirlemek için:

Gerçek zamanlı görüntülerden veya arşivden bir tanım, fotoğraf veya kıyafet rengi bilgisinden arama yapılabilmesini sağlar. Bulunan objeye ait video parçasını getirip izlenebilmesini sağlar.
parkmak-izli-veya-kartli-gecis-sistemleri

Hırsızlığı önlemek, personelin devam kontrolünü sağlamak, tesislere yetkisiz kişilerin erişimi kısıtlamak için:

Macroscop uygulaması; Erişim kontrol sistemine entegre olarak kuruma personelinin giriş çıkışlarını takip imkanı sunar. Tesislere yetkisiz girişleri önler veya tespit eder. Belirlenen alanlardaki faaliyetleri kayıt altına alır.
Tek bir kontrol merkezi

Tek bir kontrol merkezinden sistemi takip için:

Görüntüleme ve erişim hakları ile tüm nesneler için tek bir kontrol noktası oluşturur. Internet üzerinden dünyanın her yerinden izleme imkanı sunar. Sınırsız sayıda IP tabanlı kamerayı sisteme bağlayabilir. Kameraları konum planları hazırlayıp haritalar üzerine yerleştirebilir.