site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik
Kalabalık yerlerde veya özel alanlarda güvenliği sağlamak için:

Kalabalık yerlerde veya özel alanlarda güvenliği sağlamak için:

Macroscop uygulaması etkileşimli arama modülü ile; Tarih / Saat üzerinden aranan bilgileri bulur. Bir bölgede kamera görüşünde kalan nitelikleri çizilerek verilen objeleri bulur Bir tanım, fotoğraf, kıyafet rengi gibi özelliklerden obje araması yapabilir.
Macroscop uygulaması

Yol güvenliği ve takibini sağlamak için:

Macroscop uygulaması;sayma araba,araç plakalarının tanınması, ısı haritaları Geçen araçların sayılması, ısı (yoğunluk) haritaları oluşturulmasını sağlar. Otomobil plakalarının 150 km/s hıza kadar tanımasını yapar. Yollarda ve otoyollarda trafik yoğunluğu düzeyinin belirlenmesini sağlar. Kaza ve diğer olayların nedenlerinin belirlenmesini temin eder.
Macroscop uygulaması - kargaşa

Kargaşaları önlemek ve müdahale etmek için:

Macroscop uygulaması insan kümeleşmelerini sayma modülü; Belirlenen bir bölgede insan sayısının belirlenen bir eşik değerini aşması durumunda otomatik olarak operatörü uyarır. Alışveriş merkezi, meydan, park vb. yerlerde bu tür olaylara zamanında müdahale edilmesini sağlar.
Tek bir kontrol merkezi

Tek bir kontrol merkezinden sistemi takip için:

Görüntüleme ve erişim hakları ile tüm nesneler için tek bir kontrol noktası oluşturur. Internet üzerinden dünyanın her yerinden izleme imkanı sunar. Sınırsız sayıda IP tabanlı kamerayı sisteme bağlayabilir. Kameraları konum planları hazırlayıp haritalar üzerine yerleştirebilir.