site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

 

 

Yanlış yerlerde insan ve diğer nesnelerin bulunmaması için:

Bina, çevre ve ekipman güvenliği sağlamak için:

Hareket takip modülü ile; Çizilen bir çizginin geçilmesi veya belirlenen bir bölgede hareket olması halinde sistem kullanıcı ekranında görsel veya sesli bir alarm oluşturur. Kamera görüş alanındaki hareketli nesneleri hareketleri boyunca takip eder. Alarmları hızlı bir şekilde arayıp bulur. (çizgiyi geçme, alana girme, bölgede uzun süre kalma vb.)
erisime-kisitli-cctv-kamera-pcc

Erişime kısıtlı alanlara girişi düzenlemek için:

Plaka tanıma modülü ile; Araç plakalarını giriş bariyerini açmak için tanımlama imkanı verir. Araç sahibi hastane personeli ise araç bilgilerine araç sahibi adı, model adı, konumu, telefon vb. bilgileri atamanızı sağlar. Kara listeye alınan araçların alana girişini engeller.
etkileşimli arama ve obje yakalama - vms

Öğrenci veya hastaların gözlemlenmesi için:

Macroscop uygulaması, etkileşimli arama ve obje yakalama modülü ile; Gerçek zamanlı görüntülerden veya arşivden bir tanım, fotoğraf veya kıyafet rengi bilgisinden arama yapılabilmesini sağlar. Bulunan objeye ait video parçasını getirip izlenebilmesini sağlar.
parkmak-izli-veya-kartli-gecis-sistemleri

Personelin devam kontrolünü sağlamak, tesislere yetkisiz kişilerin erişimi kısıtlamak için:

Macroscop uygulaması; Erişim kontrol sistemine entegre olarak kuruma personelinin giriş çıkışlarını takip imkanı sunar. Tesislere yetkisiz girişleri önler veya tespit eder. Belirlenen alanlardaki faaliyetleri kayıt altına alır.