site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

SIMT

Obje hareket sensörü ile zorlu hava koşullarında objeleri takip edebilir, hedef objeleri hareket tarzı, yön, büyüklük ve hızlarına göre seçebilirsiniz. TRASSIR yazılım modüllerinin kabiliyetlerini geliştiren uygulamalara sahiptir (ActiveDome +, ActiveSearch +, Kinetic Map).


Detaylı Tanım:

SIMT (Simple Intelligent Motion Trassir – TRASSIR Basit Akıllı Hareket Detektörü) hız, yön, büyüklük, hacim, hareket eğrisi, çizgi geçişi gibi kriterlere bakarak (genelde gürültü olarak tabir edebileceğimiz) rastgele hareket halindeki arka planı hareketli objelerden ayıracak bir detektördür. Minimum ayarlarla çalışabilir, kendini gerçek çalışma ortamına adapte eder, daha önceden belirlenen kriterlere göre alarm olaylarına yönelik tepkileri oluşturur.

TRASSIR ActiveSearch SIMT (ActiveSearch +) ile bağlantılı şekilde verilen parametrelere göre arşivde akıllı arama yapabilir. TRASSIR ActiveDome ve SIMT (ActiveDome +) insan müdahalesi gerekli olmaksızın birden fazla hedefin otomatik takip edilebilmesini sağlar. SIMT teknolojisi esas alınarak TRASSIR Kinetic Map ziyaretçilerin hareketlerini analiz eder böylece işin optimize edilebilmesini temin eder.

SIMT koruma düzeyinin zenginleştirilmesi (objelerin görünürlüklerinin izlenmesi) için kullanılabilir. Anti-terörizm sistemlerinde destekleyici olarak hizmet edebilir.Otomatik acil durum düzeltmesi modunda SIMT koşmanın doğal olmadığı hallerde telaşla koşuşturan, koşan kişileri kolayca tespit edebilir.

Web Master Hakkında

Yorum Yap