site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

TRASSIR Active Dome Plus

PTZ yüksek hızlı kameralar (SpeedDome) için insan müdahalesi gerekli olmayan otomatik kontrol modülü ile daha önceden belirlediğiniz parametreler üzerinden hedef tespiti ve takibi yapabilirsiniz. Bu TRASSIR ActiveDOme ve SIMT detektörü modülleri ile gerçekleştirilir.

Detaylı Tanım:

TRASSIR ActiveDome+ yüksek hızlı kameralar otomatik kontrol modülü PTZ kameraların verimliliğini artırmak için oldukça güçlü bir yoldur. Zum yapmak (yakınlaştırmak) için bir objeyi veya alanı ekrandan seçili hale getirin. Modül en az iki kamera gerektirir – sahneyi üstten izleyen genele bakan bir kamera (bir veya birden fazla -görme açıları çakışabilir) ve ilgilenilen objeye zum yapıp dönebilen bir SpeedDome kamera.

SIMT akıllı detektörü ile (zaten dahildir) birlikte kullanıldığında, TRASSIR ActiveDome+ insan müdahalesi olmadan, otomatik olarak olayları belgelendirebilir. SIMT çok işlevli detektörü ve hareket takibi özelliği belirlenen parametrelere göre (büyüklük, hız, gidil yönü, sınır geçişi, gidilen mesafe vb.) hedefleri belirleyebilir, hareketi analiz edebilir, hareket yolunu ve objeleri takip edebilir. Modül çeşitliliğe sahiptir, geniş ve yoğun kalabalığa sahip alanlara yönelik akıllı bir otomatik kontrol ve olay loglama modülüne sahiptir.

ONVIF protokolüne sahip tüm SpeedDome kameralar ilave bir entegrasyon gerekli olmadan ActiveDome+ ile çalışabilir.

Web Master Hakkında

Yorum Yap