site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

TRASSIR ActiveSearch

Arşiv kayıtlarında saatlerce arama yapmaktan yoruldunuz mu? TRASSIR ActiveSearch – TRASSIR yazılımının temel yapısının bir parçası olan benzersiz bir teknoloji olarak – buna bir son verecektir. Karenin belli bir alanında anında arama yapın veya sisteme ilave bir yük getirmeksizin (tercihe bağlı seçim olan SIMT detektörü dahil) parametreleri seçin.Modül temel hareket detektörü veya obje izlemeye dair ilave detektör (SIMT) ile bağlantılı olarak çalışır.

Detaylı Tanım:

Arşivden istediğiniz kesiti anında bulun? TRASSIR ActiveSearch — Quick Search

TRASSIR ActiveSearch TRASSIR kabuk programının tamel bir parçasıdır ve tüm kullanıcılara varsayılan olarak verilir. Interaktif arama işlevi hareket detektörleri ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve Genel Detektör ve ayrıca satın alınan SIMT obje izleme detektörü için ideal bir üründür.

TRASSIR ActiveSearch modülü tüm boyutlardaki kayıtlar arasında gezinmenizi ve gçereken videoyu sisteme ekstra bir yük binmeden bulmanızı sağlar. Bir kesitle ilgili özel bilgiler ağ kamerasının detektör donanımından alınır bu yüzden tüm arşivin anında araması yapılabilir ve sistem kaynakları neredeyse hiç kullanılmaz.

Belirli bazı olayları seçme işlemine başlamak için arama alanını belirlemeniz ve kesit seçimi için gerekli olan karakteristikleri belirtmeniz yeterlidir. Bunlar hareket hızı, tam olarak saat, karede objenin yeri, hareket yönü (SIMT kullanılması halinde) vb. parametrelerdir.

TRASSIR ActiveSearch Avantajları

CCTV ile çalışıldığında hız ve verimlilikte maksimum artış.
Esnek arama seçenekleri, çok sayıda ayar.
Basit ve teşvik edici arayüz, çalışılması gerekmez.
Görüntüde arama alanının yerini belirleyebilme.
CPU kaynaklarının minimum tüketimi.
Profesyonel TRASSIR yazılımının varsayılan olarak parçası.

Web Master Hakkında

Yorum Yap