site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

TRASSIR Heat Maps

Yoğunluk analizi kamera görüşüne giren hareketli objelerin hızlıca tespit edilebilmesini kolaylaştırır. Sistem aktivite analizi sağlar ve tesisteki güvenlik seviyesini artırır. dinamik mod mevcut aktiviteyi izler ve statik mod belirlenen süre aralığı için yoğunluk haritası oluşturur.

Detaylı Tanım:

Aktivite bölgelerini TRASSIR Heat Maps analizini kullanarak akıllı bir şekilde izleyin!

TRASSIR Heat Maps modülünün asıl amacı görüntüdeki yoğunluğu analiz ederek tesisin güvenlik seviyesini artırmaktır. Bu akıllı modül iki şekilde çalışır -dinamik ve statik.

TRASSIR Heat Maps Dinamik Modu
Bu ilk mod aktivitenin var olduğu alanları görüntünün üzerine uygun renkleri bindirerek gösterir. Hareket halinde objelerin var olduğu yerler sıcak renklerle belirtilir, yoğunluk arttıkça bu renklerin koyuluğu da artar. Bu alanlarda aktivite azaldıkça boyanan alanın rengi soğuklaşır ve gittikçe görünmez hale gelir. Yoğun bölgeler kırmızı ile gösterilir ve kullanıcı yakın zamanda bu bölgede gerçekleşen tüm aktiviteleri inceleyebilir.

TRASSIR Heat Maps Statik Modu

Statik mod soğuk ve sıcak alanlardan oluşan bir aktivite haritası oluşturur. Hareket tespit edilen alanlar sıcak renklendirme ile gösterilir. Bu akıllı işlev özellikle perakende ticareti, fuar ve mağazalarda kullanılan video izleme sistemlerinde popülerdir. Tüketici ilgisinin analiz edilmesini ve ürünlerin dizilim ve yerleşimlerinin daha iyi yapılmasını sağlar.

TRASSIR Heat Maps analitik modülü TRASSIR profesyonel yazılımının doğal bir parçasıdır.

Web Master Hakkında

Yorum Yap