site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik
pcc

3DEYES IP KAMERALAR

CCD ya da CMOS sensöründen sağladığı analog sinyali üzerlerindeki bütünleşik DVS (Digital Video Server) iile işleyip sayısala çevirerek yayın yapan kameralardır. Yaygın olarak CCTV (Closed Circuit Television) sistemlerinde olduğu gibi güvenlik amaçlı video kaydı tutarlar ve sadece gözetim-personel takibi amacıyla da tercih edilmektedir.
pcc

3DEYES DVR Cihazları

“Digital Video Recorder” – Türkçesi “Sayısal GGörüntü Kaydedici” terimlerinin baş harflerinden oluşur. Sisteme bağlı kamera sistemlerinden gelen Dataları Depolayan – Saklayan cihazlardır. Değişik model ve seçeneklerde ürünler olmakla birlikte kişinin isteği doğrultusunda 4 – 8 – 16 – 32 kanal seçenekli olması ve modellere göre farklı özellikler içermektedir.
car-pcc

3DEYES PLAKA TANIMA SİSTEMLERİ

3DEYES Plaka Tanıma Sistemi her türlü hava şartlarında ve ışık ortamında, hareketli ve durağan tüm araçların plakasını tanır,veritabanı sorgulaması yapar ve sonuca göre kapı açmak,E-mail göndermek vb kullanıcı tanımlı görevleri otomatik yerine getirir.
pcc

3DEYES NVR CİHAZLARI

Kendilerine ait ip kameraların görüntülerini alıp, kaydedip işleyen cihazlara verilen isimdir. Web tarayıcınız aracılığıyla cihazın ip numarasını yazarak NVR’ ın web arayüzüne erişim sağlanabilir. Bu arayüzden ayarların tamamı yapılabilir, yeni ip kameralar cihaza tanımlanabilir.