site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

hakkımızda pcc

PCC elektronik, 1995 yılında kurulmuş ve faaliyet konusu dahilin de yazılım ve bilgisayar kontrol sistemleri konularında çalışmaya başlamıştır. 1997’de yazılım ve donanım konusundaki tecrübelerine dayanan farklı bir bakış açısı ile güvenlik sektörüne yönelmiştir. Elektronik sektöründeki faaliyetine ithalatçı olarak başlayan PCC Elektronik gerekli altyapı çalışmalarını tamamlayıp, hedefleri doğrultusunda 2001 yılında üretime başlamıştır. Bu tarihten sonra sattığı bir çok ürünü kendi üreten, AR-GE ve üretim şirketi kimliği kazanmıştır.

Dünya teknolojilerini yakından takip eden PCC Elektronik AR-GE ve üretim önemini benimsemiş, çalışan personelini alanında uzman kişiler arasından özenle seçerek yoğun bir eğitimden geçirmiştir. AR-GE ile desteklenen üretim süreci, firmayı sektörün ilk ve en profesyonel üreticisi haline getirmiştir. Şirket ürettiği ve satışa sunduğu,  ICS ve 3DEYES markalı ürünler  AR-GE  mühendislerinin yoğun, dikkatli ve özverili çalışmaları ile günümüz teknolojilerinden bir adım önde teknolojiler ile üretilmektedir. Bu konuda haklı bir gururu  taşıyan PCC Elektronik, ilk olarak PCC, ICS ve 3DEYES markalarını tescilini tamamlamış,  yeni  kasa tasarımları ve kendine özgü ileri teknoloji ürünleri ile sektörde kendisine oldukça güçlü bir yer edinmiştir. Üretici olarak dünyadaki CCTV trendlerini yakından takip etmektedir.  Yakın gelecekte  IP kameraların kullanımının çok daha fazla kullanılacağını ön gören PCC Elektronik, son olarak  iki farklı model IP kameranın daha AR-GE çalışmalarını tamamlamıştır.

PCC Elektronik ayrıca geliştirdiği ve temsilcisi olduğu yazılımlar ile Plaka Okuma, Yüz Tanıma çözümler sunmaktadır.

PCC Elektronik 01.07.2014 tarihinde imzaladığı sözleşme ile IP kameralar için video analitik yazılımları geliştiren Macroscop’un Türkiye exclusive distribütörü olmuştur.

PCC Elektronik 01.08.2014 tarihinde ise imzaladığı sözleşme ile IP kamera üreticisi Huatu’nun Türkiye exclusive distribütörü olmuştur.