site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

TRASSIR Cloud

https://cloud.pcc.com.tr

Kayıtların güvenli bir şekilde muhafaza edilme özelliği sunan, bulut tabanlı profesyonel bir video güvenlik hizmetidir. TRASSIR Cloud bulut tabanlı profesyonel video güvenlik hizmeti kaliteli bir video güvenlik sistemine ihtiyaç duyulan her yerde size yardımcı olacaktır. Sistem hızlı, güvenilir bir şekilde ve büyük harcamalar gerektirmeden kurulabilmektedir.

TRASSIR Cloud şu amaçla kullanılır:

  • Mevcut güvenlik sisteminin güvenilirliğini artırmak.
  • Donanım ve ağ arızalarını zamanında haber vermek.
  • Video verilerini güvenilir şekilde saklamak.
  • Zaten var olan güvenlik sisteminin fonksiyonlarını genişletmek.
  • Karmaşık güvenlik sistemlerinin bakım harcamalarından tasarruf etmek.

 

TRASSIR Cloud’un özellikleri

  1. İki akış izleme ve kayıt etme. Ana ve alt akış kayıtları eş zamanlı olarak yapılır ve bu da düşük hızlı internet bağlantılarında bile arşive erişilebilmesine izin verir. Akışların en fazla hangi parametrelere sahip olabilecekleri seçilen tarife planına bağlıdır.
  2. Videoyu kameradan arşive kaydetme ve yerel video kayıt cihazı ve sunucu arşivlerini bulutla eşitleyebilme. “Donanım”ın başına bir şey geldiğinde bile arşivin bir kopyası bulutta olacaktır.
  3. Videoyu kameradan arşive kaydetme ve yerel video kayıt cihazı ve sunucu arşivlerini bulutla eşitleyebilme. “Donanım”ın başına bir şey geldiğinde bile arşivin bir kopyası bulutta olacaktır.
  4. Akıllı telefon, tablet, kişisel veya dizüstü bilgisayardan olmak üzere, rahat çalışmanızı sağlayan uygulamalar. Ayrıca tarayıcıdan da çalışmak mümkündür.
  5. TRASSIR Cloud Connect – uzaktaki cihazlarla mümkün olan en kolay şekilde bağlantı kurulmasını sağlayan ve p2p teknolojisine dayanan bir hizmettir.

 

TRASSIR Cloud’u ziyaret ediniz