site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

Modern bir IP güvenlik sistemindeki kameralar dahili bir web sunucuya, bir ağ ara yüzüne (ethernet veya Wifi) sahiptir ve doğrudan bir LAN/WAN/İnternet ağına bağlanabilirler. Çoğu IP kamera hareket tespiti, eposta gönderme, modem desteği, harici sensör bağlanabilme gibi özelliklerine standart olarak sahiptir. Bir IP kameraya erişebilmeniz için genellikle kamerayla birlikte verilen bir yazılımı bilgisayara yüklemeniz gerekir veya web tarayıcı üzerinden kameraya erişirsiniz.

HD Network Kamera

IP tabanlı gözetim ve güvenlik sistemlerinde tüm kameralar; birbirlerinden bağımsız yapılandırılarak, tamamının aynı ya da farklı hızlarda ve görüntü kalite seviyelerinde video sağlamaları ve kayıt etmeleri sağlanır. Klasik CCTV ve DVR Sistemlerindeki gibi 4-8-9-16-32 adet gibi kurulum zorunlulukları yoktur.

HD Network PTZ Kamera

Speed Dome Kameralar diğer adıyla PTZ (Pan, tilt, zoom) özelliğine sahip kameralar, dijital olarak kamera açıları kontrol edilerek değiştirilebilen kameralardır.Bu kameraların 3 özelliği: Pan, Kamera' nın sağa ve sola hareket etmesi özelliğidir. Tilt, Kamera' nın aşağı ve yukarı hareket edebildiğini belirten özelliktir. Zoom, lenste bulunan otomatik yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliğini belirtir.