site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik
insan-yogunluk-macroscop

İnsan yoğunluk istatistikleri elde etmek için:

Macroscop uygulaması; Ziyaretçi sayısının belirlenmesini sağlar Kurum içi yayınlanan raporlar için ziyaretçi istatistiklerinin hazırlanmasını sağlar. Verilen parametreler ile raporlar ve grafikler oluşturur (saat, gün, ay, yıl, bir veya birkaç kamera); Bu bilgileri CVS (Microsoft Excel formatı) dışa aktarır. Objeleri sayar (sadece insanları değil, araba, hayvan vb..); Yerel istemcilerden veya uzak mobil istemcilerden gelen raporlama isteklerine cevap verir.
insan-yogunluk-hareket vms

Yoğunluğu az mağazaları tanımlamak için:

Macroscop uygulaması ile; Hareket yoğunluğunun tahmin edilmesini sağlar İnsan ana akımlarının nerelerde oluştuğunun belirlenmesini sağlar. Yoğunluğunun en çok olduğu alanlar kırmızı ile vurgulanır. Yoğunluğun en az olduğu alanlar ise yeşil ile vurgulanır.
erisime-kisitli-cctv-kamera-pcc

Erişime kısıtlı alanlara girişi düzenlemek için:

Erişime kısıtlı alanlara kontrollü araç girişi için: Araç plakalarını giriş bariyerini açmak için tanımlama imkanı verir. Araç sahibi hastane personeli ise araç bilgilerine araç sahibi adı, model adı, konumu, telefon vb. bilgileri atamanızı sağlar. Kara listeye alınan araçların alana girişini engeller.
Macroscop kamera

Dolandırıcılık ve kasıtlı insan hatalarını belirlemek için:

Macroscop uygulaması ile; Hatalı ikili ürün tarama, Taramadan mal atlama, Yanlış ağırlık ile mal satışı, Yönetici olmadan nakit güncelleme, Geceleri alkol satışı yapma, İçeriğini kontrol etmeden bir kutu içinde mal satışı gibi personel hatalarını tespit eder.
Tek bir kontrol merkezi

Kontrolü tek bir noktada birleştirmek için:

Görüntülemek için erişim hakları ile tüm nesneler için tek bir kontrol noktası oluşturun. Internet üzerinden dünyanın her yerinden izleme. IP tabanlı kameraların sınırsız sayıda bağlayın. Bir çok düzeyli planı sayesinde, bir veya daha fazla nesne yerleştirilir, hücreden hücreye taşıyabilirsiniz.