site içi arama
( 0850 ) 8000 PCC ( 722 )
pcc elektronik

Video teknolojisi yönetiminde önemli detaylara eğilen ve benzersiz bir seri sunan böylece pazarın yönünü tayin eden TRASSIR VMS video ile çalışma kolaylığı ve güvenilirliği ile bir lider konumundadır. TRASSIR VMS’nin belli problemleri Python kural ve skriptleri kullanarak çabucak çözme kabiliyeti vardır. Kullanıcılar kendilerine özgü problemleri için TRASSIR VMS’yi kendilerine adapte edebilirler.

TRASSIR VMS, % 99,9 oranında IP kamera modelini 3 yol ile bağlayabilir: doğrudan entegrasyon, ONVIF standardı ile entegrasyon, RTSP aracılığıyla. TRASSIR tarafından önerilen çözümler güvenlik sektöründe önde gelmektedir: kayıpların azaltılmasını, iş analizleri yardımıyla işin optimize edilmesini, personelin ve araçların takip edilmesini sağlarlar. Çeşitlilik sahibi TRASSIR VMS esnekliği ve ergonomikliği sayesinde müşteri ihtiyaçlarını karşılar.

Kamuda, ticari ve özel işletmelerde onbinlerce kuruluma sahiptir. TRASSIR VMS kullanıcıya en yüksek düzeyde görüntü kalitesi sunarak analog ve IP kameraların çözünürlüklerini destekler. Her boyuttan HDD/SSD sürücüleri kullanabilen TRASSIR VMS’nin dosya büyüklüğü kısıtlaması yoktur, müşterinin mali olanaklarını göz önünde bulundurur.TRASSIR VMS aynı zamanda çarpraz platform bir sistemdir – popüler tüm Windows, Mac OS ve Linux (TRASSIR OS) işletim sistemlerine yönelik ücretsiz istemcileri ve Android ve IOS için mobil uygulamaları bulunur.